Servisní zásahy u zákazníků

Platí pouze pro Českou Lípu

Vážení zákazníci, servisní výjezd si můžete objednat kdykoliv máte problém se svým zařízením a nevíte si rady. Nezáleží na tom, jestli je zařízení nové nebo starší, zakoupené u nás nebo u jiného prodejce. Vždy Vám poskytneme profesionální servis, stačí jen vyplnit formulář na našich internetových stránkách, nebo nám zavolat na telefonní číslo: 603 582 075 a výjezd si objednat dle dohody s naším technikem.


Je to jednoduché, snadné a ihned se Vám bude věnovat technik, který s Vámi vyřeší požadavek na výjezd. Na termínu (čas a datum) návštěvy se domluvíte tak, aby maximálně vyhovoval Vašim požadavkům. Nemusíte doma čekat, technik bude ve zvolený čas a na vybraném místě, aby Vám pomohl vyřešit jakýkoliv problém. Předběžnou cenu Vám sdělíme, pokud to bude možné, a Vy budete mít přehled, kolik bude výjezd stát a kolik zaplatíte.


Ať už budete řešit jakýkoliv problém a dostanete se do úzkých, obraťte se na náš servis, který přijede až k Vám a profesionálně se o Vaše čerpadlo, vodárnu, či jinou instalaci postará. Náš cíl je maximální péče o každého zákazníka!